1-700-500-311 | 03-609414

צור קשר

ליווי שוטף

למי זה מתאים

אודות

מטפלים בתזונה

ומורידים את רמת הסוכר!

יש לך סכרת?

תזונה בשיטת ד"ר אולגה רז תעזור לך לאזן את רמת הסוכר
ותשפר את הבריאות שלך

<צרו קשר עכשיו

אודות

ד"ר אולגה רז היא דיאטנית קלינית וחוקרת, בעלת תואר דוקטור למדעי התזונה מטעם האוניברסיטה העברית בירושלים ובעלת תארים נוספים בביולוגיה ובחינוך.
 
ד"ר רז היא מהמומחיות המובילות בתחום התזונה והדיאטה בישראל, מחברת ספרי תזונה מצליחים כולל רב המכר "לאכול לחם ולרזות", מרצה בכנסים בארץ ובחו"ל, ראש תחום תזונה קלינית במרכז האוניברסיטאי אריאל, מנכ"לית "מרכז רז להרזיה ולתזונה בריאה", אורחת קבועה בתוכנית הטלוויזיה "הבוקר של דנה" בערוץ 2 ומנחת תוכנית רדיו מצליחה ב"רדיו ללא הפסקה" 103FM.

למי זה מתאים?

התאמת תוכנית תזונתית אישית ואימון (קואוצ'ינג) תזונתי לשינוי גישה לתזונה ולחיים. 
 
בתהליך האבחון שעורכת ד"ר רז היא עושה בירור מקיף הכולל ריאיון אישי וניתוח בדיקות דם. היא מאתרת תסמינים שונים כגון: עייפות, סחרחורות, נשירת שיער, בעיות בשינה, ציפורניים שבירות, פצעים בפה, התכווצויות שרירים, כאבי ראש, קושי בירידה במשקל ועוד, מסייעת באיתור הקשרים הנסתרים לתזונה, לאיזון ולטיפול בתסמינים. הטיפול התזונתי מותאם באופן אישי לצרכים ולמצב הבריאותי של המטופל.

מעבר לפן התזונתי ד"ר אולגה רז משתמשת בטיפול באלמנטים מעולם הקואוצ'ינג כדי לשנות גישה והרגלים ליצירת שינוי אמיתי שילך איתכם לאורך זמן וישפר לכם לא רק את המשקל אלא גם את הגישה לחיים.

צרו עימנו קשר מלאו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

ד"ר אולגה רז מתאפיינת ביכולת הבחנה ואבחנה יוצאת דופן אותן היא פיתחה לאורך השנים בעבודתה כדיאטנית קלינית באופן מיוחד ושונה מדיאטניות קליניות אחרות. בתהליך האבחון שעורכת ד"ר רז היא עורכת בירור מקיף הכולל ריאיון אישי וניתוח בדיקות דם.
 
היא מאתרת תסמינים שונים כגון : עייפות, סחרחורות, נשירת שיער, בעיות בשינה, ציפורניים שבירות, פצעים בפה, התכווצויות שרירים, כאבי ראש, קושי בירידה במשקל ועוד, מסייעת באיתור הקשרים הנסתרים לתזונה, לאיזון ולטיפול בתסמינים.
 
ד"ר אולגה רז לא מסתפקת בטיפול תזונתי כדיאטנית קלינית אלא גם עושה קואוצ'ינג – אימון תזונתי לשינוי הרגלים וצורת החשיבה. 
 
אם גם לך נמאס לעבור מדיאטנית לדיאטנית, מדיאטה לדיאטה וכל פעם לעלות שוב במשקל הגיע הזמן להגיע לד"ר אולגה רז ולגלות איך להפוך את הרצון לרדת במשקל למציאות ולעבור הרפתקה מרתקת של שינוי באוכל, במשקל, בחשיבה, בגישה ובחיים.

צריכים ליווי שוטף? קבוצת הפרימיום ד"ר אולגה רז

צרו עימנו קשר מלאו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם