03-7766584

רחוב החרושת 18

רמת השרון

לאימון היכרות ללא עלות חייגו 03-7766584 או מלאו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

THE WORKOUT
 
 
אימונים פונקציונלים הם אימונים בעצימות ודופק גבוהים המשלבים עבודת כוח ופעילות אירובית. חיזוק שרירי הגוף, שיפור הסיבולת ועבודה על היציבה הם רק חלק ממרכיבי האימון. האימונים מתבצעים בקבוצות קטנות ואינטימיות של עד 12 בנות באימון, ומשלבים אביזרים שונים לצורך עבודה מלאה ונכונה על כל חלקי הגוף. האימון מלווה בשעון תזמונים להגברת הקצב ובמוזיקה חזקה להטרפת החושים.
בנוסף לאימונים הפונקצינלים, מתקיימים בסטודיו גם אימוני פילאטיס ויוגה, אשר נועדו לתת מענה משלים לחיזוק הגוף, להארכת השרירים ולשיפור הגמישות.
 
 
THE PATH

ביצוע מס' אימונים קבועים בשבוע, בניית תפריט אישי לפי צרכייך, הצבת האתגרים הנכונים ותמיכה ברגעים הנדרשים כל אלו יהוו עבורך הבסיס להנחלת אורך החיים של מיס פיט.
התמדה ומחויבות להליך של מיס פיט ייתנו אותותיהם כבר בשבועות הראשונים ותוצאות משמעותיות יגיעו בהמשך.  
חיטוב, כוח, הגברת האנtרגיה, תחושת הסיפוק והעצמתך כאישה באופן כללי.
כל אלו הן התחנות בדרך שנעשה יחד.  
 
 

האימונים

THE STUDIO

החלל עוצב כולו מתוך רצון לאפשר לך להתאמן במקום הנעים והמדרבן ביותר, ולתת מענה מושלם לכל הצרכים. הסטודיו כולל חלל אימונים רחב ידיים בגודל של כ-75 מ"ר המאבזר ברמה הגבוהה ביותר, דבר המאפשר עבודה בתנאים אופטימאליים וללא צפיפות לכן המתאמנות.
לסטודיו גם חדר מקלחת מפנק לשירותכן ומשרד סגור לפגישות לטובת ליווי תזונתי אישי.
 
 

מורן דגון, בוגרת מכון וינגייט ובעלת ניסיון של שנים כמאמנת ומתאמנת דוגלת בקיום אורח חיים בריא ונכון, כזה המשלב באופן מוחלט, פעילות גופנית משמעותית תוך איזון תזונתי מלא והכל בנפש בריאה.  כל אלו שולבו בחייה בשנים האחרונות תוך דגש על היותה אישה, אמא ואשת קריירה.
 

אמונה ודרך חיים זו הולידו לעולם את מיס פיט, אשר באה לתת מענה כולל ומלא לכל הדברים הכל כל חשובים הללו לכל אחת מאתנו.
 

מיס פיט מהווה פלטפורמה לנשים בלבד הכוללת אימונים וליווי תזונתי והכל במתחם אימונים אשר תוכנן בקפידה לתת לך ולכל החברות המתאמנות יחד, את חווית מיס פיט לחיים.

 

אודות

לאימון היכרות ללא עלות חייגו 03-7766584 או מלאו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

אימון היכרות ללא עלות!

ברמת השרון

לנשים בלבד

אימונים פונקציונליים