קמילה מטבחים: 03-7208865 | סניף אור יהודה: היוזמים 9 א.ת חדש, אור יהודה | סניף באר שבע: המוסכים 1, באר שבע | סניף טבריה: הגליל 54, טבריה

לרגל השקת אולמות התצוגה החדשים

הנכם מוזמנים לפגישת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות.

לדעת שבחרת נכון!

03-7208865

צרו איתנו קשר בטלפון 03-7208865 או מלאו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם:

מטבחים בעיצובים ייחודיים

הניסיון הרב מלמד שרק שילוב נכון של הלקוח בתהליך התכנון לצד הנדסת אנוש ושימוש באלמנטים פונקציונליים יתנו מענה לדרישותיו המיוחדות של הלקוח ולהפיכת המטבח לסביבה נעימה יותר.

 

אנו בקמילה עיצוב מטבחים מאמינים בלמידה והתחדשות מתמדת כדי לעמוד בסטנדרטים הגבוהים אותם אנו מציבים לפנינו.

 

לפני שתחליטו על המטבח החדש שלכם בואו לקבל ייעוץ ממיטב המומחים בתחום- תופתעו גם מהמחירים התחרותיים ומהיחס שאנו נותנים לכל לקוח שלנו.

 

חשוב לנו שתיהיו מרוצים, אנחנו מחכים לכם.

המבצעים שלנו

צרו איתנו קשר בטלפון 03-7208865 או מלאו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם:

דבר המעצב

כמו כל דבר גם המטבח מתחיל ברעיון. צוות קמילה מלווה אתכם משלב הרעיון דרך שלבי התכנון ועד להגשמת החלום - המטבח שלכם. סגנון החיים המודרני הפך את המטבח לחדר המשפחה המרכזי ותכנונו צריך לקחת בחשבון נושאים רחבים יותר, בעיקר את ההשפעה של גודל המטבח, מיקומו והקשר שלו עם שאר חלקי הבית, בקמילה מבינים כי לעולם לא יהיה פתרון עיצובי אחר שיהלום את כולם והמטבח, יותר מכל יתר החדרים, מייצג את אורח החיים של דיירי הבית. בקמילה שמים דגש על שימוש בחומרים איכותיים, פרזוול יוקרתי, רמת שרות גבוהה ויחס אישי.

משחק של עץ וצבע, שילוב של אלמנטים עכשווים, נירוסטה, זכוכית, אלומיניום, עץ פראי, מטבחים העומדים על רגליים וכל דבר שיגרום למטבח שלכם להיראות מעניין ולא בנאלי. ניסיונינו הרב מלמד שרק שילוב נכון של הלקוח בתהליך התכנון לצד הנדסת אנוש ושימוש באלמנטים פונקציונליים יתנו מענה לדרישותיו המיוחדות של הלקוח ולהפיכת המטבח לסביבה נעימה יותר.

ועכשיו לפני שתחליטו על המטבח החדש שלכם, בואו לקבל ייעוץ מהמומחים בתחום - תופתעו גם מהמחירים התחרותיים.

צרו איתנו קשר בטלפון 03-7208865 או מלאו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם:

מוצרים ושירותים

קטלוג מטבחים
רעיונות והשראה
המדריך לעיצוב המטבח
מבצעים