סוגי שיש

פרויקטים אחרונים

הרכבה

מדידה  >

פגישה  >

שיש אל-חי מייצרים שיש למטבחים חדרי רחצה וחיפויים. משפחת שיש אל-חי עוסקת בייצור שיש בארץ ובחו"ל כבר 20 שנה. הדור הראשון למד את סודות השיש האיטלקי לפני שנים רבות עוד בדרום אפריקה, והנחיל את מורשתו לאביב כהן, שמנהל את מפעלי המשפחה כיום. שיש אל-חי מספקת שיש גרניט וטבעי, אבן קיסר, לפיטק, דקטון וקונצ'טו. העקרונות המנחים אותנו בשיש אל-חי הם תודעת שירות גבוהה, אמינות ומקצועיות. מחסני החברה נמצאים באזור התעשייה פתח תקווה, ונציגנו יגיעו עד לביתכם על מנת להעניק לכם את מלוא המידע, ההיצע והרעיונות שהשיש שלנו יכול להציע עבורכם ולמען ביתכם. שיש אל-חי מבצעים עבודות בכל רחבי הארץ, בתים פרטיים, עסקים וחברות ציבוריות, כמו כן תוכלו לרכוש כיורים למטבח ולאמבטייה במחירים חסרי תקדים. שיש אל-חי, יוקרה מנגד עינינו, אך אמינות ומקצועיות תמיד בראש מעינינו.

הבית שלכם בידיים טובות

לקביעת פגישת ייעוץ ללא התחייבות

של אפשרויות באולמות התצוגה שלנו 

בואו להתרשם ולבחור מתוך מגוון עצום 

 

0502722726  
 

 

אולם התצוגה ומשרדים ראשיים - מושב יגל

דבר המעצב

ניתן לומר כי בחירת שיש למטבח היא המשימה המורכבת יותר בכל תהליך עיצוב ותכנון המטבח, הרי השיש הוא אלמנט דומיננטי המשפיע רבות על עיצוב המטבח. מעבר לכך, שיש למטבח תורם גם לנוחות שלכם בעת בישול ואפייה במטבח ומאפשר לכם מרווח רב. מסיבות אלו, כאשר בוחרים שיש למטבח, חשוב לייחס חשיבות לגודלו, לאיכות השיש וכמובן גם לעיצוב.

חשוב לציין בנקודה זו כי על מנת ליהנות מהשיש למשך שנים רבות חשוב לבחור בשיש איכותי ביותר, שהרי לבל נשכח כי הוא חשוף למים ולחות, לכלי מטבח חדים שיכולים להשאיר עליו סימנים, לחומרי ניקוי ועוד.
לכן, בעת בחירת השיש חשוב להכיר את החסרונות והיתרונות בכל סוג, שהרי יש לא מעט סוגי שיש כמו – שיש גרניט, שיש אבן חברות, שיש קוריאן, שיש אבן קיסר, שיש סיליסטון ועוד מגוון רב של סוגים אחרים המתאימים למטבחים בסגנונונת שונים.

עם שיש אל חי אתם יכולים להיות בטוחים שהבית שלכם נמצא בידיים טובות.

מושב יגל

 

0502722726  
 

 

לקביעת פגישת ייעוץ ללא התחייבות התקשרו 0502722726 או מלאו פרטיכם

לקביעת פגישת ייעוץ ללא התחייבות התקשרו 0502722726 או מלאו פרטיכם