גלו עלינו עוד:

להזמנת אירוע חייגו 09-9558223 או מלאו את הטופס:

להזמנת אירוע חייגו 09-9558223 או מלאו את הטופס:

מטעמי המטבח שלנו רבים ומגוונים, ואנו תמיד מקפידים על איכות גבוהה של חומרי הגלם. בנוסף, תפריט האלכוהול שלנו מתעדכן בהתאם לצו השעה. אנו נשמח לארח אתכם ולהעניק לכם חגיגה בלתי נשכחת באווירה מרגיעה ונינוחה.

המטבח שלנו

האופי המודולארי של עיצוב החללים מאפשר להתאים אותם לטעם ולדרישות הלקוח ולכמות האורחים המצופה. המתחם מציע מגוון רחב של הסדרי ישיבה תוך שימוש בפרטי ריהוט שובי עין. בדופלקס כל אירוע שונה מהאחר בשל אווירה ייחודית הנרקמת עבורו על ידי צוות ההפקה המקצועי והאדיב. יתרה על כך, השף המנוסה של הדופלקס יעמוד לשירותכם, ולאחר תחקור מפורט יסייע לכם בהרכבת תפריט המותאם לאופי החגיגה וסוג הקהל המוזמן.

הסגנון הייחודי שלנו

להזמנת אירוע חייגו 09-9558223 או מלאו את הטופס:

על עיצוב הדופלקס אמון לא אחר מאשר האדריכל ירון טל.

מתחם הדופלקס ממוקם על רצועת החוף של הרצליה פיתוח ומשקיף על נוף של מים בצבע טורקיז ושמיים אינסופיים. זהו המקום בו הטבע יצר את אחת התפאורות הקסומות ביותר, שמתאימות לכל מאורע. הדופלקס נולד לפני מספר שנים כקונספט יצירתי שפותח על ידי קבוצת יזמים, בעלי ניסיון רב בענף המסעדנות והבילויים. החלום המשותף של הקבוצה היה להקים מקום וורסטילי ומיוחד לקיום אירועים וחגיגות. במתחם ישנם 3 אזורים משלימים: קומת הדינר רום, המרפסת ההיקפית של הדינר רום וקומת הרוף בר, אשר מקורה בחורף ופתוחה בקיץ. החללים מאובזרים במערכות מולטימדיה מתקדמות ושלל עזרים טכנולוגיים המשדרגים את חוויית האירוח. בחודשים אחרונים קומת הרוף בר עברה שיפוץ מקיף על מנת לאפשר אירוח של כמות אורחים רבה יותר.

הכי קרוב לים בהרצליה

אירוע עסקי נוצץ

09-9558223