עבודות נבחרות

צרו איתי קשר

lik2

052-2471253

בין לקוחותינו

צרו איתי קשר

למייסדת ולמנכ"לית החברה, רונית קופלנד, ניסיון של למעלה מ-25 שנה בתחום השיווק בתעשיית המלונאות בישראל וברחבי העולם ומוניטין רב בענף המלונאות. במהלך השנים, מילאה קופלנד תפקידי ניהול במגוון בתי מלון מהגדולים בעולם כמו הייאט, שרתון, הילטון ועוד. קופלנד מחזיקה בקשרים ענפים בישראל וברחבי העולם, וידע נרחב וניסיון עשיר בכל התחומים הקשורים לתעשיית המלונאות והספא!

 

תכנון לקראת הקמה, פתיחה או שיפוץ של מלון הינו תהליך חיוני והכרחי המבדל את המלון ממלונות אחרים והמשפיע באופן קריטי על חווית הלקוח. לכן, חשוב שתהליך זה יעשה בליווי אנשי מקצוע מומחים מהשורה הראשונה, המכירים לעומק את עולם המלונאות על כל רבדיו ובעלי רשת קשרים ענפה בתחום המלונאי ברחבי העולם.

קצת עליי

חברת קופלנד בע"מ מתמחה בבניית קונספט בתחום המלונאות וביצירת התקשרויות מול חברות ניהול או מפעילים של פרויקטים מלונאיים. החברה מספקת שירותי יעוץ הכוללים את כל שלבי מחזור החיים של בית מלון והכל תוך מתן שירות אישי ונוכחות במקום האתר, לרבות:
 

בניית קונספט, מיתוג ופעילות טרום פתיחה ושדרוג למלונות בוטיק ואתרי ספא בארץ ובחו"ל.

תכנון, הקמה ותפעול של מלונות חדשים.

פיתוח עסקי  - הכנת תכניות עסקיות, תקציב מלונאי, בדיקת כדאיות כלכלית לפרוייקט.

נטוורקינג – קישור בין יזמים ומשקיעים לבין חברות ניהול מלונאיות מקומיות או בינלאומיות, תוך מינוף קשריה חובקי העולם של קופלנד בע"מ

יצירת מטריה/פלטפורמה שיווקית רחבה ומקושרת עבור מלונות קיימים בארץ ובחו"ל.

ניהול  נכסים - סקירת הפרמטרים הרלוונטיים, זיהוי הזדמנויות, מתן המלצות לשינוי וליעול

 

קופלנד בע"מ משתפת פעולה עם חברת HVS הבינלאומית ליעוץ מלונאי, שיתוף פעולה הממצב את חברת קופלנד בע"מ על מפת המלונאות העולמית.

בשבילך

< צרו עימנו קשר 

עם למעלה מ-25 שנות ניסיון ייעוץ מלונאי, אנו בקופלנד מומחים בתכנון לקראת הקמה, פתיחה או שיפוץ של כל מלון ומתחם אירוח אחר.

הצעידו את
המקום שלכם קדימה!