03-5517035

רוטקס - קוטל ומונע שורשים בצנרת הביוב

לייעוץ חינם ואספקה מיידית חייגו 03-5517035 או מלאו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם:

רוטקס RootX

קוטל שורשים בביוב ייחודי לצנרת הביוב ובריכות ביקורת.
להגנה מושלמת מפני חדירת שורשים. מתאים לכל סוגי הצנרת -4 צול ומעלה. לשימוש בבית. לשימוש בתעשייה ובשוק המוסדי.
רוטקס פטנט עולמי וייחודי להסרה וקטילת שורשים כמו כן משמש גם למניעת צימוח שורשים חדשים בצנרת הביוב. קוטל ומסיר השורשים בביוב היחידי שמקציף את עצמו בתוך צנרת הביוב – ממלא את כל חלל הצינור!

טיפול של 10 דקות ואין שורשים במשך שנה ויותר!!! 
לא פוגע בעץ ובצנרת!!!

למה דווקא אצלנו?

ביוקלין פתרונות אקולוגיים בע"מ חברה פרטית שנוסדה בשנת 2008. ביוקלין מייבאת ומשווקת מוצרים וטכנולוגיות ממיטב היצרנים בעולם על מנת לאפשר ללקוחותיה פתרונות יעילים ומנצחים בעלות סבירה ואפשרית לכולם. ביוקלין משרתת לקוחות מהסקטור הפרטי והמוסדי. הפתרונות שלנו מתחילים מאבחון וסקר של הבעיה והתאמת טכנולוגיה או מוצר לפתרון נכון. לחברה הסמכה והתאמה לתקן איכות  ISO 9001 .החברה מוכרת כספק מאושר של משרד הביטחון. לחברה אישורים ממשרד להגנת הסביבה, משרד הבריאות ואישורים בינלאומיים ממעבדות וגופים מוסמכים.  החברה מפעילה מרכז יעוץ טלפוני חינם ! לרשות הלקוחות על מנת לסייע ולעזור במתן פתרון נכון ומתאים. בביוקלין פתרונות אקולוגיים בע"מ ניתן לקבל שרות על ידי צוות מקצועי ומנוסה שעבר השתלמות והכשרה בארצות הברית.
שילוב של חומרים ייחודיים שאנו מייבאים ארצה וציוד יעודי מיוחד מסוגו מאפשרים לנו לתת:
טיפול לניקוי צנרת משומנים, כולל חומרים לאחזקה שוטפת של קווי הביוב לאחר הטיפול על מנת לשמור עליהם נקיים וחופשים מסתימות וריחות.
 טיפול לקטילת שורשים במערכת הביוב.
 

לייעוץ חינם ואספקה מיידית חייגו 03-5517035 או מלאו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם: